• Свеж
3мм Neoprene Мажите е Полн Wetsuit - Нуркање, Нуркањето & Пливање Сурфање Целосно Одговараат на Жените Возрасни Младите големина од S до XXL

3мм Neoprene Мажите е Полн Wetsuit - Нуркање, Нуркањето & Пливање Сурфање Целосно Одговараат на Жените Возрасни

Оценка на посетителот:
DEN 2675.52
DEN 1873.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Целосна Wetsuit Бренд Име : Нурне & Плови
Материјали : Најлон + 3 мм Neoprene
Дизајн : Полно Тело, Назад Патент
Мажите Големина Упатство
Големина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Ракав(cm) Висина(cm) Тежина(cm) S 86-92 80-86 92-98 68 164-168 45-55 М 90-96 84-90 96-102 70 168-172 55-65 L 94-100 88-94 100-106 72 172-176 65-75 XL 98-104 92-98 104-110 74 176-180 75-85 2 XL 102-108 96-102 108-114 76 180-184 85-95 3 XL 108-114 102-108 114-120 78 184-188 95-105
Жените Големина Водич Големина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Ракав(cm) Висина(cm) Тежина(cm) XS 72-77 62-67 76-81 58 145-150 38-43 S 78-83 68-73 82-87 60 150-155 43-48 М 84-89 74-79 88-93 62 155-160 48-53 L 90-95 80-85 94-99 64 160-165 53-58 XL 96-102 86-91 100-105 65 165-170 58-63
За повеќе други wetsuits, ве молиме кликнете на сликата подолу :

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
WS-18490
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.