• Свеж
Пракса Алкохол Чевли играчка дрвена сложувалка деца рано учење вратоврска shoelace едукативни играчки Рака Координација за Развој на Играчки

Пракса Алкохол Чевли играчка дрвена сложувалка деца рано учење вратоврска shoelace едукативни играчки Рака Координација

Оценка на посетителот:
DEN 412.32

Стока
Во продавницата


Пракса Алкохол Чевли играчка дрвена сложувалка деца рано учење вратоврска shoelace едукативни играчки Рака Координација за Развој на Играчки
Забелешка : цената е за еден Чевли само, и без разлика лево или десно за чевли(секој чевли се исти)

Карактеристики на производот

Пол:
Унисекс
Стил:
Цртан филм
Возраст Опсег:
> 3 години
Загатка Стил:
Персоналните Сложувалка
Предупредување:
Не јаде, далеку од оган
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Y-225-16

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.