• Свеж
ZOTOONE Топла Бајка стил убава коњ Железо На Закрпи 12*14.8 CM DIY Т-маица јакна Одделение-На Термички трансфер налепници E

ZOTOONE Топла Бајка стил убава коњ Железо На Закрпи 12*14.8 CM DIY Т-маица јакна Одделение-На Термички трансфер

Оценка на посетителот:
DEN 94.56
DEN 71.00 -25 %

Стока
Во продавницата

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 4, Handes собори цврсто за 10 секунди. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2, Облека рамно на Пеглање одбор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT ,Paypal. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2, Плочка облека во Пеглање подлога. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 7, Ако не е Пеглање непроменети, повторете го чекор 5. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Печатени
Големина:
As Picture Show
Број На Модел На:
лепенки за облека
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ZOTOONE
Стил:
Железо-На
А-ниво за перење:
Pyrography,Pyrography
Техника:
Patch за облека,Appliqued,преносот на Топлината
лепенки за облека:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
Луѓе:
Девојка,Момче,Тело,Жена,Деца,Маж
Користење на алатки:
Домаќинство во Песна или преносот на Топлината Машина
Име:
Термички Трансфер Печатени,налепници за облека цвеќиња
Инструкции:
Пегла На Лепенки,Железо На Трансфер
Стил:
Dreamcatcher Железо Печ,прибор за шиење
Апликации За:
Transfert Thermocollants T-shirt
Пердув:
Топла Кинење,налепници за облека цвеќиња

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.