• Свеж
2 Парчиња Посебна Сина Птица на Снег Дрво Гранки Целосно Извезени Железо На Печ Animial Patch за Грб Облека Applique Налепници

2 Парчиња Посебна Сина Птица на Снег Дрво Гранки Целосно Извезени Железо На Печ Animial Patch за Грб Облека Applique

Оценка на посетителот:
DEN 383.52
DEN 291.00 -24 %

Стока
Во продавницата

Ние се провери секој објект пред да се пакувам. Ако ви се враќаат на објектот,ве молиме бидете пакетот како "врати стоката" или подарок,
и се изјасни околу 15-20 ДОЛАРИ вредност за пратката
1. Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака .

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
See below details
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
B522-8

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.