• Свеж
20pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски + 20pcs 1x40 Машки Pin Насловот конектор

20pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски + 20pcs 1x40 Машки Pin Насловот конектор

Оценка на посетителот:
DEN 99.84
DEN 95.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Делови БР. : Пакување : Количината : 40pcs/многу
Електроника Опис : 1 lot = 20pcs 1x40 Pin 2.54 mm Еден Ред Женски + 20pcs 1x40 Машки Pin Насловот конектор

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
1x40 Pin 2.54 mm
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.