• Свеж
1SET Нови 2017 Верзија SFR1M44-U100K Црна 3.5 1.44 MB USB SSD ФЛОПИ ДИСК ЕМУЛАТОР

1SET Нови 2017 Верзија SFR1M44-U100K Црна 3.5 1.44 MB USB SSD ФЛОПИ ДИСК ЕМУЛАТОР

Оценка на посетителот:
DEN 1046.40

Стока
Во продавницата


2017 Верзија SFR1 M44-U100 K USB Флопи Диск Емулатор е флопи диск емулатор која има висок степен на безбедност за заштита на податоците, лесен за инсталација и кориснички-стил. Оваа флопи диск емулатор е одлична за електронски орган.
Опис :
100% Сосема нов, не се користи Plug and play Високо ниво на безбедност за заштита на податоците, Лесен за инсталација и лесен за USB флеш диск кој се користи е FAT3 Одлична за индустриска опрема за контрола со 1.44 MB флопи диск Домување Материјал : АБС Боја : Црна
Спецификација : Модел : SFR1 M44-U100 K Компатибилен со : електронски орган, итн.. Напон : 5 V DC Интерфејс : USB порт, 4 pin моќ приклучок (Моќ), 34 pin приклучок (Стандард флопи диск)
Пакетот Вклучува : 1x USB флопи drive Emulator 1x CD 5 Екипажи

Карактеристики на производот

Бренд Име:
tiegouli
Број На Модел На:
SFR1M44-U100K
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.