• Свеж
Sansour БЛАГАЈНИЧКИТЕ Антена Планината Заградата Црна цврст Челик Одговара за Jeep Wrangler JK Рубикон 2007-

Sansour БЛАГАЈНИЧКИТЕ Антена Планината Заградата Црна цврст Челик Одговара за Jeep Wrangler JK Рубикон 2007-

Оценка на посетителот:
DEN 714.72
DEN 679.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Fitment :
Ве молиме потврдете дека овие се вклопи вашето возило пред да го купите
Одговара за Jeep Wrangler 2007-2014
Состојба : НОВА
Боја : Црна
Материјал : цврст Челик
Позиција : Фабрика За Гуми Превозникот
Висок квалитет на Антена Заградата за Jeep Wrangler
Лесен за инсталирање на антената на вашиот автомобил
Ултра лесни,носат отпорни,анти-корозија
Инсталира директно на Фабрика за Гуми Превозникот без дупчење
Монтажа на Хардверот НЕ е ВКЛУЧЕНА
Пакет Се Вклучени :
1x Antenna Заградата за Jeep Wrangler

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Заштитни Рамки
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2007-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
Sansour
Име На Модел:
одговара за jeep wrangler
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
CB Антена Планината Заградата
Материјал Тип:
Челик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.