• Свеж
Висок квалитет на алуминиум potentiometer дигитални dial скала И knob 2Set Бесплатен Превозот

Висок квалитет на алуминиум potentiometer дигитални dial скала И knob 2Set Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:
DEN 287.52
DEN 259.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.
Висок квалитет на алуминиум potentiometer дигитални dial скала И knob 2 Set Бесплатен Превозот
Надворешниот дијаметар : 40mm
Внатрешен дијаметар : 10ММ
Дебелина : 0.4 MM Сет : 1 Дипломирал диск+1 Konb(A03)

Карактеристики на производот

Максимална Моќност По Канал:
10W
Бренд Име:
REISONG
Број На Модел На:
A03L
Име:
YM

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.