• Свеж
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

Оценка на посетителот:
DEN 1794.24

Стока
Во продавницата


Големина на :
Преден панел големина : 155mm * 60mm * 8мм
По панел големина : 145mm * 54mm * 3мм
Надворешни Димензии : 155 * 60 * 241 ( W * H * D)
Внатрешни Димензии : 135 * 48 * 230 (W * H * D)
Листата :
Комплет X1
Гумени влошки X4
Поддршка на завртката

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ASYPDZSW
Канали:
1
Број На Модел На:
1506-L=230mm
Максимална Моќност По Канал:
101-130W

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.