• Свеж
PAPEI 1PC EIZZ 3 Начин на 3 Позиции Ротари Switch Сигнал Извор Селектор Алуминиум Shield 12 Злато Позлатен Бакар Игли За Аудио Засилувачи

PAPEI 1PC EIZZ 3 Начин на 3 Позиции Ротари Switch Сигнал Извор Селектор Алуминиум Shield 12 Злато Позлатен Бакар

Оценка на посетителот:
DEN 1032.00

Стока
Во продавницата

Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како можеме заврши трансакции Контактирајте со нас, Ние го цениме нашите клиенти многу, па затоа, за секое прашање или проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail или Али Порака алатка, ние секогаш сме тука, нудат услуга за вас, Ние ќе ви одговори на сите ваши пораки ПОБРЗО! Ние сме секогаш тука да нудат услуга за вас. Ве молиме си дозволат V. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување 4. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V. А Т или GST себе 2.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1.EIZZ 3 Начин на 3 Позиции Ротари Switch Сигнал Извор Селектор Алуминиум Shield 12 Злато Позлатен Бакар Иглички 3 Позиции, 3 Начини Машински алуминиумски штит : Боја : сребро сива, завршна Површина : елоксирани, 24k злато позлатен бакар иглички Круг Месинг вратило Бунари со дијаметар : 6mm Вратило должина : 10мм Панел отсечени : 11.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
papri
Пакет:
Yes
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
EZ-3003-800

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.