• Свеж
Луксузна Злато Завеси Valance за Дневна Соба Европската Злато Curtians за Спалната соба Завеси за Кујна Grommet Врвот Valance

Луксузна Злато Завеси Valance за Дневна Соба Европската Злато Curtians за Спалната соба Завеси за Кујна Grommet

Оценка на посетителот:
DEN 1440.00
DEN 720.00 -50 %

Стока
Во продавницата


Пакет се вклучени :
1 компјутер valance
Valance големина на :
Максимална ширина е близу 60-65cm, должина е near50-60cm.
Обработка начин :
Grommet Врвот
Совети :
1. Погоден за пол.
2. Постојат 6 бои за вашиот избор!
3.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
4. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Како да се откажам valance, само зависи од вас ! само да почне да прават DIY!
Постојат 2 парчиња завеси и 1 парче valance
Постојат 2 парчиња завеси и 3 парчиња valance
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. Ние секогаш користете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/SF express/Русија Експрес-SPSR.
Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : (Tina)

Карактеристики на производот

Обработка:
Grommet Врвот
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Тип:
Завесата
Материјал:
100% Полиестер
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Бренд Име:
ELKCA
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
THFV002
Шема:
Предиво Обоена
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Декорација
Состојка:
спојувањето
Тип На Објект:
прозорецот завеси
ДАНОК:
Купувачите Одговорност
Земја на потекло:
Кина
Обработка начин:
Grommet Врвот
завеса должина:
Слободно да ја прилагодите

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.