• Свеж
500PCS Дијаметар 22mm завртка покрие капи 304 од не ' рѓосувачки челик ќор-сокак завртка покрие реклама одредување завртки огледало завртки KF853

500PCS Дијаметар 22mm завртка покрие капи 304 од не ' рѓосувачки челик ќор-сокак завртка покрие реклама одредување

Оценка на посетителот:
DEN 11087.52
DEN 8981.00 -19 %

Стока
Во продавницата

67 Цена : $218.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.
започнете Цена : $187. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.На овој линк е за 22mm dameter, Ако треба други големина,
ве молиме контактирајте ме или оставете порака!
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.Овие трошоци се на купувачот одговорност.52 Цена : $364. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.07 Цена : $308.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.99 Цена : $274.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.38
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
500 PCS Дијаметар 22mm завртка покрие капи 304 од не ' рѓосувачки челик ќор-сокак завртка покрие реклама одредување завртки огледало завртки KF853
Дијаметар : 22mm
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : 500pcs/торба
Answer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,сите големина на сликата.

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
KF853-40
боја:
Бранеа сребро.
Дијаметар:
22mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Име:
Ќор-Сокак Опфаќа
Висина:
5mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.