• Свеж
Мали 2017 пролет и есен сите натпревар биста здолниште culottes основните висока половината здолниште кратко здолниште женски

Мали 2017 пролет и есен сите натпревар биста здолниште culottes основните висока половината здолниште кратко

Оценка на посетителот:
DEN 1098.24

Стока
Во продавницата


Материјал : Памук Азија Големина : Една Големина  (1cm=0.39 in) Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. Должина : 33cm Еластичен појас : 64-82cm Надеж : pantskirt ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на производот

Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
MEIL
Материјал:
Памук
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
една големина

Поврзани производи

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здолниште Фантазија

479.52 -38 % DEN 297.00

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здол

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.