• Свеж
SETWIGG Мода Нивоа Tassel A-ling Долго Chiffon Здолништа Еластичен Појас Бенд Слоевит Tassel Слатка Средината на теле Долги Здолништа

SETWIGG Мода Нивоа Tassel A-ling Долго Chiffon Здолништа Еластичен Појас Бенд Слоевит Tassel Слатка Средината

Оценка на посетителот:
DEN 805.92
DEN 645.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Во спротивно вашата пакети не може да биде deliverd успешно. 100 % безбеден gurantee на bearable торба или пена коверти во долгорочни internation транспорт.
Пакување & Испорака
1. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцели ќе се врати на Кина.
Материјал : Полиестер Наредени или не : Да Stretchness(Половината) : Да Дебелина : Тенок Шема : Солидна Боја : Црно-Бело Мекост : Мека Сезона : Летни Големина Информации (1 инч=2.54 см, 2-3cm разликата е дозволено) Бесплатно Големина Половината 60-80см Должина 78cm
(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)
Совети за Шопинг
1.
Пакет Испорака
Вашиот пакет обично е директно доставени до вашата адреса но понекогаш пост треба да одат на локалните поштата да ги собереш.
Плаќање
1.За оние руската Купувачи , ве молиме да понудат на своите три-зборот полно име . Ве молиме потврдете го вашиот детални адреса ( вклучувајќи куќа број за името , област, град, провинција,zipcode и точни tel. Ве молиме споредете големина на табела внимателно со свој бараната големина, бидејќи некои од нашите предмети се произведени со Кина Ознака која можеби помал за вашиот Европската дами
2. или мобилен број ) beofre ќе се потврди на цел . Ние не сме одговорни за овој вид на вина.За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе купите повеќе од една предмети со изразат испорака. тоа ќе ви помогне да направите сопствени грешки побрзо. Ние обично треба 2-5 proceesing време да се подготват вашите предмети и брод најчесто преку Брадата Пост Воздух Пошта која е најекономичен начин на пратката.

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Tassel
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
SETWIGG
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Број На Модел На:
СЕКРЕТАР-111
Силуета:
А-Линија
Шема:
Чиста Боја
Ткаенини:
Полиестер
Година / сезоната:
Летото 2017
Должина На Здолниште:
долго здолниште
Моден Елемент:
tassels
боја:
Бела, Црна
Големина:
Free Size
Стил:
Моден

Поврзани производи

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здолниште Фантазија

479.52 -38 % DEN 297.00

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здол

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.