• Свеж
Жените Мрачно Еден гради Чипка Висока Половината Обичен Skater Разгореа Здолниште 03.27

Жените Мрачно Еден гради Чипка Висока Половината Обичен Skater Разгореа Здолниште 03.27

Оценка на посетителот:
DEN 380.16
DEN 304.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Жените Секси Boho Chiffon Висока Сплит Долго Макси Здолниште Плажа Здолниште
Објектот спецификите
Пол : Жените
Повод : Неврзан
Материјал : Chiffon
Декорација : Никој
Облека Должина : Коленото Должина
Половината : Природни
Шаблон Тип : Цврсти
Силуета : Pleated
Стил : Плажа
Предмет Тип : Здолниште
Пакетот вклучува : 1 PC Жените Здолниште Големина Детали(1"=2.54 см)
1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,
ако не сте сигурни за големината,pls ни e-mail на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање
2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : Слободен Половината : 56-70cm/22.1-27.6" Должина : 90 cm/35.4"

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Материјал:
Lycra,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
JAYCOSIN
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
Жените Секси Boho Chiffon Висока Сплит Долго Макси Здолниште Плажа Здолниште Објект s
точка 1:
се облекуваат жените
точка 2:
девојка се облекуваат
точка 3:
лето облечи
точка 4:
се облекуваат во женски фустани

Поврзани производи

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здолниште Фантазија

479.52 -38 % DEN 297.00

Секси Змија Леопард Мраз Свила Тесни Молив Здолниште Види Преку Мини Здолниште Транспарентен Клуб Здол

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.