• Свеж
Пинк бисери laces чевли жена дизајнер на рачно изработени слатка 2018 нови невести доаѓаат булчински свадба чевли цвет девојка proms облечи чевли

Пинк бисери laces чевли жена дизајнер на рачно изработени слатка 2018 нови невести доаѓаат булчински свадба чевли

Оценка на посетителот:
DEN 2112.00
DEN 2006.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : За чевли најчесто имаат кутија за чевли пакет! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на домашната страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки. Напишете детали во коментар кога ќе се направи цел; 3. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. Превозот Време за Бесплатен превозот ќе биде испорачуван aliexpress стандард за испорака метод EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена ,но EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс ќе треба да плати littie превозот цена.5=265mm ( гола нога должина )
Ве молиме Забелешка : чевли големина на aliexpress се сите САД ГОЛЕМИНА
Pls бидете сигурни дека ќе го изберат правото НАС ГОЛЕМИНА соодветно.Таписерии изработка Големи и мали големини се на сите достапни

Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно; 2.

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
APRUUK
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Еластична бенд
Повод:
Свадба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.