• Свеж
28AWG 4 Јадра Multicores Заштитените Жици Конзервирани Бакар Контролирани Кабел за Слушалки Кабел UL2547 Црно-Сива боја, Аудио Линии

28AWG 4 Јадра Multicores Заштитените Жици Конзервирани Бакар Контролирани Кабел за Слушалки Кабел UL2547 Црно-Сива

Оценка на посетителот:
DEN 76.32
DEN 61.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Опис На Производот . Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-Ѕвезда DSRs оценка. Вашето задоволство е важно за нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите .Ве молиме УЛ "ФОЛКСВАГЕН" -1 АДС FT1 пламен тест .Полу-цврсти PVC Изолација . Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Заробени Tienned бакар диригент,28 AWG . Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Номинална напон : 300 V .Tined бакарна жица спирала shield . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.Примена : Инсталации на аудио или видео equipmentsound системи и електронски кола. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд).Колор-кодирани ПВЦ јакна .Номинална температура : 80 степен .Четири јадра . Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени.

Карактеристики на производот

Должина:
50m, 20m, 5m, 1m
Број На Модел На:
УЛ 2547
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип На Проводник:
Заробени
Примена:
Инсталации на аудио и видео опрема
Тип:
AWGUE
Диригент Материјал:
конзервирани бакар

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.