• Свеж
Изборот Американски Злато Банкноти 1875 Година 50 Долар Злато Позлатен Светот Хартија Пари Квалитет на Уметнички Занаети Златна Бил Забелешка 10pcs

Изборот Американски Злато Банкноти 1875 Година 50 Долар Злато Позлатен Светот Хартија Пари Квалитет на Уметнички

Оценка на посетителот:
DEN 762.24
DEN 389.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
* Решавање на проблемите за вас.
Име : Колекционерски Американски Злато Банкноти 1875 Година 50 Долар Злато Позлатен Светот Хартија Пари Квалитет на Уметнички Занаети Златна Бил Забелешка 10pcs
Материјал : ПЕТ обложено со злато
Техника : Позлатен, Врежан
Големина : оригинална големина
Тежина : околу 7g/еез
1.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Метал
Материјал:
Домашни МИЛЕНИЧИЊА со злато позлатен
Техника:
обложено
Регионален Функција:
US
Употреба:
дома колекционерски канцеларија уметност подарок
Стил:
Американскиот
Пакет:
секоја се одликува со пластични случај и opp вреќа
Големина:
Оригинална Големина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.